Mapa Rebríček

Body spolu:1.862
Bodový priemer:207
Umiestnenie:25
» Kmeňová zložka (externý odkaz)

Členovia kmeňa

Meno Miesto Bodov Celkové miesto Dediny
Hovedo111 1 252 59 1
Andrejwow 2 234 218 1
lubkooo 3 227 266 1
Loptos 4 222 291 1
Patels 5 227 301 1
malyboch 6 208 466 1
Legendy 7 179 844 1
kokeeško 8 159 1028 1
cupakabra 9 154 1064 1
Automobilový priemysel
(Pretože jediný pravý bojovník sa rodí na montážnej linke!)

V našich radoch nenájdete obyčajných vojakov. My sme zocelení v boji medzi plechmi, skrutkami a zváracími robotmi. Kým iní sa hrajú s mečmi a kopijami, my denne krotíme stroje, ktoré by ich rozdrvili na prach. Sme pracovníci v továrni, kde sa rodia štvorkolesoví titani, a keď vyrazíme do boja, je to jazda, akú svet ešte nevidel.

1. Dielňa je naša pevnosť – Naše zbrane? Hydraulické lisy a zváračky, ktoré by bez váhania premenili každého nepriateľa na súčiastky. Ak sa k nám niekto priblíži, varujeme ich len raz: „Nechceš byť ďalším produktom na montážnej linke.“

2. Naštartovaní na plný výkon – U nás sa nežartuje o rýchlosti. Každý pohyb je presne načasovaný, každý útok vypočítaný. Keď naštartujeme svoje stroje, vaše hradby sa roztrasú a nepriatelia utekajú rýchlejšie než pracovník v piatok po šichte.

3. Z výfuku nám ide len oheň a hnev – My v automobilovom priemysle nerobíme polovičné veci. Výfuky chrčia ako bojové rohy, ktoré oznamujú príchod skutočnej hrozby. Naši nepriatelia budú dýchať smog... a strach.

4. Čistý lak, špinavé úmysly – Keď dorazíme na bojisko, naše stroje sú vždy nablýskané. Ale len na začiatku. Potom z nich spravíme zbrane, čo prejdú cez vaše dediny tak hladko, ako olej po prevodovke. A verte, že na našej linke sa chyby nerobia.

5. Mzda je naša odmena, ale vaša dedina bude bonus – V boji, rovnako ako v práci, nás motivuje odmena. Vybudovali ste si krásnu dedinu? Už sme ju videli ako nový showroom pre naše najlepšie modely. Náš cieľ? Prezentovať vašu kapituláciu v štýlovom, ale funkčnom dizajne.

Tento kmeň je presne ako jeho stroje: efektívny, presný a neľútostný. Kto sa pokúsi vzdorovať nám, skončí v recyklačnom procese – a to nie je len metafora!
Nábor u Loptos